Kontakt z nami

Kancelaria Patrimonium

ul. Elektoralna 17/17
00-137 Warszawa

tel.: 22 826 82 59
tel./faks: 22 827 76 89

e-mail: kancelaria@patrimonium.com.pl

Kontakt i mapa dojazdu

Zespół

Zespół prawników Kancelarii składa się z osób kompetentnych i doświadczonych, które z najwyższą starannością starają się przychodzić z pomocą naszym klientom.

Andrzej Kmieciak

Andrzej Kmieciak – adwokat z wieloletnim doświadczeniem, członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Z prawnikami jest jak z dobrym winem – jakość zależy także od rocznika. Lata doświadczeń w pracy na stanowiskach sędziowskich, w tym w Sądzie Najwyższym (łącznie 15 lat),

Czytaj więcej
Agnieszka Galimska - Selwesiuk

Adwokat, ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. W kancelarii Patrimonium prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego oraz prawa rodzinnego

Czytaj więcej
Joanna Hetman-Krajewska
Adwokat i radca prawny, członek Izby Adwokackiej w Warszawie oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Ukończyła z wynikiem bardzo dobrym aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie.
Czytaj więcej
Szymon Zięba
Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, w której również ukończył aplikację radcowską pod patronatem Mecenas Joanny Hetman – Krajewskiej.
Czytaj więcej
Łukasz Sommer
Rzecznik patentowy od 2009 roku, członek Polskiej Izby Rzeczników Patentowych, magister zarządzania i marketingu, absolwent podyplomowych studiów w zakresie Prawa Własności Przemysłowej na Wydziale Prawa i Administracji UW.
Czytaj więcej
Joanna Czerwińska
Aplikant III roku aplikacji radcowskiej przy OIRP w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Czytaj więcej
Zuzanna Krajewska
Studentka prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Wśród swoich zainteresowań zawodowych wymienia prawo finansowe oraz karne.
Czytaj więcej