Contact us

„Patrimonium” Law Firm

ul. Elektoralna 17/17
00-137 Warsaw POLAND

tel.: 22 826 82 59
tel./fax: 22 827 76 89

e-mail: kancelaria@patrimonium.com.pl

Contact & map

Team

Zespół prawników Kancelarii składa się z osób kompetentnych i doświadczonych, które z najwyższą starannością starają się przychodzić z pomocą naszym klientom.

Andrzej Kmieciak

Andrzej Kmieciak – adwokat z wieloletnim doświadczeniem, członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Z prawnikami jest jak z dobrym winem – jakość zależy także od rocznika. Lata doświadczeń w pracy na stanowiskach sędziowskich, w tym w Sądzie Najwyższym (łącznie 15 lat),

Read more
Agnieszka Galimska - Selwesiuk

Adwokat, ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. W kancelarii Patrimonium prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego oraz prawa rodzinnego

Read more
Joanna Hetman-Krajewska

Attorney-at-law and legal advisor, member of the Warsaw Bar and the Legal Advisors – Board in Warsaw. Graduated with very good grades from the legal advisor’s apprenticeship organized by the Legal Advisors – Board in Warsaw.

Read more
Szymon Zięba

Graduated from law studies at the Law and Administration Faculty at the Łódzki University in Łódż, receiving a Master Degree in juristic sciences.

Read more
Łukasz Sommer
Rzecznik patentowy od 2009 roku, członek Polskiej Izby Rzeczników Patentowych, magister zarządzania i marketingu, absolwent podyplomowych studiów w zakresie Prawa Własności Przemysłowej na Wydziale Prawa i Administracji UW.
Read more
Joanna Czerwińska
Aplikant III roku aplikacji radcowskiej przy OIRP w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Read more
Zuzanna Krajewska
Studentka prawa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Wśród swoich zainteresowań zawodowych wymienia prawo finansowe oraz karne.
Read more