O kancelarii

Kancelaria Patrimonium specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa i zapewnia kompleksową pomoc prawną klientom indywidualnym, jak i firmom oraz instytucjom non profit.

PRAWNICY, MEDIATORZY, KLIENCI
Specjalizacja

Proponujemy naszym klientom profesjonalne rozwiązania zagadnień w ramach specjalizacji m.in. prawa własności intelektualnej, prawa nieuczciwej konkurencji, prawa spółek i prawa handlowego.

WSZYSTKO O SPECJALIZACJI
Aktualności i publikacje
28 czerwca 2023
Poranna joga na Festiwalu Harmonia Kosmosu

W tym roku w ramach Festiwalu Harmonia Kosmosu mec. Joanna Hetman-Krajewska (w kręgach jogowych znana jako Asia Hetman „Siavasanka”) poprowadzi poranną jogę – wszyscy mile widziani, niezależnie od poziomu zaawansowania. Zapraszamy.

Czwartek 29.06.2023 – niedziela 2.07.2023, godz. 7.30-9.00

28 czerwca 2023
Warsztaty – Jak sobie radzić z rozstaniem – podejście holistyczne

W tym roku w ramach Festiwalu Harmonia Kosmosu mec. Joanna Hetman-Krajewska (w kręgach jogowych znana jako Asia Hetman „Siavasanka”) poprowadzi razem z Mateuszem Wiszniewskim warsztaty „Jak sobie radzić z rozstaniem – podejście holistyczne”. Rozstanie, nawet jeśli jest zamknięciem tego, co nam już nie służy, zawsze przynosi poczucie straty. Straty na wielu poziomach: społecznym, psychologicznym, prawnym, ekonomicznym, karmicznym, duchowym… Postaramy się powiedzieć i pokazać (w działaniu: ruchu ciała, ćwiczeniach oddechowym i medytacji), jak przejść przez rozstanie w sposób konstruktywny. Podczas warsztatów pokażemy Ci proste techniki jogiczne, oddechowe oraz inne sposoby pracy z ciałem i umysłem, które pomogą Ci uwolnić się od napięć związanych z rozstaniem oraz zaakceptować bieżącą sytuację. Spotkanie ma charakter warsztatowy – każdy z uczestników będzie miał możliwość doświadczenia działania prostych praktyk z zakresu jogi, pranayamy, tańca intuicyjnego oraz medytacji na swój stan psychofizyczny.Zapraszamy.

Środa 28.06.2023 godz. 18-19, Festiwal Harmonia Kosmosu, Torzym. Poza tym od czwartku 29.06.2023 do niedzieli 2.07.2023 o godz. 7.30 do godz. 9 Asia Hetman „Siavasanka” poprowadzi poranną jogę – wszyscy mile widziani, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Festiwal Harmonia Kosmosu, Torzym

Środa 28.06.2023 godz. 18-19, Festiwal Harmonia Kosmosu, Torzym.

17 kwietnia 2023
Sprawy o alimenty – aspekty materialnoprawne i proceduralne

Serdecznie zapraszamy na praktyczne szkolenie i warsztaty dla prawników, które zostaną poprowadzone przez r.pr. Joannę Hetman - Krajewską we współpracy z Partner Prawny

Sprawy o alimenty
– aspekty materialnoprawne i procesowe
szkolenie dla prawników
25 kwietnia 2023 godz. 15:00 - 18:00


Jak przygotować pozew o alimenty na dziecko?
warsztaty dla prawników
9 maja 2023 godz. 15:00 - 18:00

Uzyskana wiedza uwrażliwi słuchaczy na najczęstsze błędy popełniane przy konstruowaniu pozwów o alimenty – wskażemy, jak należy chronić interesy strony.

Adresaci szkolenia: osoby zamierzające uregulować swoje sprawy rodzinne poprzez wystąpienie z powództwem o alimenty, osoby pozwane o alimenty, osoby pełnomocnicy strony w sprawach alimentacyjnych.

Korzyści ze szkoleń: gruntowne poznanie sprawy prawne związane z konstruowaniem pozwów inicjujących sprawy alimentacyjne – z uwzględnieniem różnych sytuacji.

Podczas szkoleń online dowiesz się:

Korzyści dla uczestników: wykorzystanie praktycznej wiedzy na temat zagadnień materiałnoprawnych oraz procesowych dotyczących spraw żywieniowych. uzyskana wiedza uwrażliwi słuchaczy na najczęstsze błędy popełniane przy konstruowaniu pozwów o alimenty – wskażemy, jak należy chronić interesy strony.

Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj

20 lutego 2023
Sprawy o rozwód i separację – aspekty materialnoprawne i proceduralne

Serdecznie zapraszamy na szkolenia prowadzone przez r.pr. Joannę Hetman - Krajewską we współpracy z Partnerem Prawnym

,,Sprawy o rozwód i separację – aspekty materialnoprawne i procesowe - szkolenie dla prawników"

22 lutego 2023 godz. 15:00 - 18:00

,,Jak napisać pozew o rozwód? - warsztaty dla prawników"

1 marca 2023 godz. 15:00 - 18:00

Szkolenia odbędą się online.

Nagrania będą dostępne na platformie szkoleniowej oraz w formie podcastu, które będzie można odsłuchać nawet jadąc samochodem 😊

Po więcej szczegółów zapraszamy tutaj

7 lutego 2023
Zakaz reklamy zabiegów medycyny estetycznej

Zapraszamy do lektury artykułu stworzonego przez Renata Zielezińska we współpracy z Joanna Hetman-Krajewska dotyczącego zakazu reklamy zabiegów medycyny estetycznej. Znajdziecie w nim kompendium wiedzy dla salonów kosmetycznych, influencerów i copywriterów Warto przeczytać! 😃

Link

19 stycznia 2023
,,Kontakty z dzieckiem. Jak regulować, jak egzekwować? Aspekt materialnoprawny"

Już 31.01.2023 r. o godzinie 15:00. odbędzie się szkolenie z Joanna Hetman-Krajewska we współpracy z Wolters Kluwer Polska, podczas którego dowiesz się jakiego rodzaju sprawach można regulować kontakty z dziećmi, kto może być stroną takiego postępowania oraz jakimi dowodami należy się posłużyć, aby skutecznie je uregulować. Serdecznie zapraszamy do zapisów!

19 stycznia 2023
Kontakty z dzieckiem aspekty prawne i ogólnoludzkie szkolenie dla prawników

Zapraszamy 25 stycznia 2023 r. o godz. 15 na webinardla prawników: ,,Kontakty z dzieckiem aspekty prawne i ogólnoludzkie", które poprowadzi Joanna Hetman-Krajewska
Szczegóły na stronie ⬇

https://www.epartnerprawny.pl/kontaktyzdziecmi

21 grudnia 2022
Nie hejtuję - MOTYWUJĘ!
16 grudnia 2022
Już dziś odbędzie się transmisja - Jak zadbać o dzieci w obliczu rozwodu?

Już dziś o godz. 20 zapraszamy na na bezpłatną transmisję Instytut Metody Tippinga - Radykalne Wybaczanie, podczas której dowiesz się o tym jak w czasie i po rozwodzie zadbać dobrze i nieraniąco o kontakty z dziećmi.

Jeśli jesteś w trakcie rozwodu i masz dzieci o które chcesz zadbać, albo już masz to za sobą ale czujesz, że dzieci są polem walki z byłym partnerem/ką, lub też znasz kogoś komu ta rozmowa mogłaby pomóc - to tego wieczoru musicie być z nami!

Dołącz

14 grudnia 2022
Jak zadbać o dzieci w obliczu rozwodu? - bezpłatna transmisja

Już w piątek 16 grudnia o 20.00 zapraszamy na bezpłatną transmisję Instytut Metody Tippinga - Radykalne Wybaczanie, podczas której dowiesz się o tym jak w czasie i po rozwodzie zadbać dobrze i nieraniąco o kontakty z dziećmi.

W rozmowie weźmie udział radca prawny i adwokat, ale także trenerka Radykalnego Wybaczania Joanna Hetman-Krajewska, autorka poradnika dla osób nie będących prawnikami pt: ,,Kontakty z dzieckiem. Jak regulować, jak egzekwować. Poradnik praktyczny".

Jeśli jesteś w trakcie rozwodu i masz dzieci o które chcesz zadbać, albo już masz to za sobą ale czujesz, że dzieci są polem walki z byłym partnerem/ką, lub też znasz kogoś komu ta rozmowa mogłaby pomóc - to tego wieczoru musicie być z nami!

Więcej szczegółów znajdziesz tu