Contact us

„Patrimonium” Law Firm

ul. Elektoralna 17/17
00-137 Warsaw POLAND

tel.: 22 826 82 59
tel./fax: 22 827 76 89

e-mail: kancelaria@patrimonium.com.pl

Contact & map
4 kwietnia 2017

Szkolenie ” Prawo autorskie na uczelni wyższej ze szczególnym uwzględnieniem ochrony utworu naukowego”

Szanowni Państwo,

Kancelaria Prawnicza PATRIMONIUM razem z Biblioteką Analiz Sp. z o.o. mają zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na szkolenie w zakresie prawa autorskiego ze szczególnym uwzględnieniem ochrony utworu naukowego, które odbędzie się w Warszawie w dniu 25 kwietnia 2017 roku w godzinach 9.30- 16.30 . Szkolenie ma na celu prezentację praktycznych aspektów prawa autorskiego jakie przejawiają się w działalności uczelni wyższych.

Wykładowcą będzie Joanna Hetman – Krajewska adwokat i radca prawny, specjalizująca się w prawie autorskim już od wielu lat. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła liczne kursy doszkalające m.d.s.t z zakresu prawa autorskiego, ochrony bazy danych czy ochrony konsumentów. Autorka publikacji „Prawo Langa. Ustawowa regulacja cen książek”, skryptu „Podstawy prawa własności intelektualnej” oraz wprowadzenia do ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, a także wielu artykułów traktujących o aktualnych problemach prawnych, ukazujących się na łamach „Rzeczpospolitej”, „Biblioteki Analiz” i „Magazynu Literackiego Książki”

Prezentacja omawianych zagadnień jest adresowana przede wszystkim do pracowników naukowych oraz pracowników administracyjnych uczelni wyższych,instytutów badawczych i innych jednostek naukowo-badawczych zainteresowanych problematyką prawa autorskiego w działalności naukowo-dydaktycznej.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na zgłoszenia czekamy do 10 kwietnia.

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod numerami telefonów :

Ewa Tenderenda-Ożóg

ewa@rynek-ksiazki.pl

tel. (22) 828 36 31

Ewa Zając

ewa_zajac@rynek-ksiazki.pl

tel. (22) 828 36 31